Terapia psychologiczno-pedagogiczna

Terapia psychologiczno-pedagogiczna

O terapii

Przedszkole "Ósmy Krasnal" jest placówką terapeutyczną, która zapewnia opiekę dzieciom ze spektrum autyzmu. Naszą misją jest tworzenie odpowiedniego środowiska do rozwoju, nauki i zdobywania nowych doświadczeń życiowych.

Wszystkim dzieciom w naszym przedszkolu proponujemy terapię psychologiczno-pedagogiczną, która odbywa się o stałych porach, tj. między godziną 7.30 a godziną 13.00. W ten sposób wszystkie dzieci mogą wziąć udział w odpowiadającym im zajęciach. Nasze przedszkole położone jest w jednej z najbardziej znanych dzielnic Warszawy, czyli na Mokotowie i to właśnie tutaj odbywa się terapia psychologiczno-pedagogiczna. W skład podstawy naszej pracy wchodzi:

Wszystkie wyżej opisane formy terapii są doskonałym sposobem na stworzenie dzieciom z autyzmem lub zespołem Aspergera odpowiednich warunków do rozwoju poznawczo-społecznego.

Kładąc szczególny nacisk na pracę indywidualną i grupową z dziećmi, tworzymy im bardzo dobre warunki do rozwoju, a także jesteśmy przekonani o tym, że nasze działania zaowocują w życiu dorosłym i sprawią, że dzieci będą nie tylko lepiej się rozwijać i więcej osiągać, ale także mogą być bardziej zadowolone z życia i ze swojego codziennego funkcjonowania. Nasz wachlarz zajęć jest szeroki, dzięki czemu możemy zapewnić dzieciom harmonijny rozwój.

Telefon kontaktowy +48 733 661 353

Facebook